Кожній жінці потрібно регулярно відвідувати акушера-гінеколога, щоб зберегти здоров’я і знизити (або запобігти) ризик захворювань у майбутніх дітей.

На прийом до лікаря потрібно приходити раз на рік.

Якщо відчуваєте різкий ростаючий біль внизу живота, при якому не виходить розігнутися – треба дзвонити у швидку. Але є й інші симптоми, поява яких вимагає термінового походу до гінеколога:

– виділення з піхви з неприємним запахом, зміна кольору виділень, можливо, з домішкою крові;

– ниючі болі внизу живота;

– порушення менструального циклу – сильна затримка або ранній початок місячних, навіть якщо вагітність виключена;

– тривалі місячні – 8 днів і більше;

– сильні болі під час або після статевого акту.

Що відбувається на кріслі в гінеколога?

Огляд проводиться на гінекологічному  кріслі за допомогою спеціального дзеркала. Під час огляду беруться мазки для проведення загального і цитологічного аналізів. Лікар вивчає стан молочних залоз. Під час огляду жінка НЕ ​​відчуває вираженого дискомфорту. Всі дії лікар здійснює максимально тактично та акуратно.

Які аналізи бере лікар при огляді?

– Цитологічний мазок

Такий аналіз дозволяє виявити пухлинні та передпухлинні зміни. Виконується мазок методом зіскрібка з цервікального каналу та поверхні шийки матки. Цитологічне дослідження обов’язково до проведення 1 раз в рік.

– Мазок на флору

Дане дослідження дозволяє визначити мікрофлору піхви (мікробний склад). Діагностика спрямована на виявлення запального процесу і визначення збудника патологічного стану.

Панікувати при появі симптомів та перед оглядом не варто. Варто лише записатись на консультацію в медичний центр Quercus!