І ось настав довгоочікуваний день – сьогодні ви підете на масаж! Що очікувати від першого сеансу? Що вдягнути? Що говорити масажисту? Як підготуватися?

Ми хочемо, щоб ваш сеанс залишив про себе виключно позитивне враження, тому сьогодні ми постараємося відповісти на всі можливі питання. Отже, перший сеанс масажу – що потрібно знати?

Згадайте, що у вас болить! Ваш масажист задасть вам ряд питань, щоб зрозуміти, чи є у вас які-небудь ділянки тіла, які слід опрацювати в першу чергу. У процесі сеансу масажист зосередиться саме на них!

Комфорт – найголовніше. Збираючись на масаж, одягайте найбільш зручний одяг. Перед масажем вас попросять роздягнутися – природно, до того рівня, до якого вам буде комфортно. Коли ви будете лежати на столі, масажист вкриє вас простирадлом, яке залишиться на вашому тілі протягом усього сеансу, за винятком тих місць, з якими буде працювати масажист.

Ви отримуєте те, що просите. Масажист питатиме у вас, чи треба йому прикладати більше або менше тиску під час масажу, але якщо щось не так, обов’язково скажіть це! Як тільки ви відчули дискомфорт, відразу ж повідомте масажисту, і він зробить все, щоб усунути його.

Вдих-видих. Пам’ятайте, що під час сеансу масажу ви повинні нормально дихати – затримувати дихання не слід. Правильне, рівне дихання не тільки сприяє наповненню м’язів кров’ю, багатою киснем, циркуляція якої поліпшується в процесі масажу, але і допомагає вам розслабитися.

Після сеансу – розмова. Після завершення сеансу масажист обговорить з вами його результати, опише проблеми, які помітив, і дасть вам рекомендації, які будуть стосуватися не тільки частоти і тривалості подальших сеансів масажу, а й загальних принципів турботи про своє здоров’я. Ви дізнаєтеся, як масаж може допомогти вам в короткостроковій і довгостроковій перспективах, а також зможете задати будь-які питання, що вас цікавлять (звичайно ж, це ви можете зробити і до початку сеансу).

масаж

Біль у м’язах – це норма. Легка біль в м’язах після масажу, схожа на біль після тренування – це норма, адже вплив масажу в чомусь дійсно нагадує ефект фізичних вправ.

Ще не записалися на сеанс, але вже готові спробувати масаж? Приходьте до нашого медичного центру Quercus – наші професійні масажисти вже чекають на вас!