Ми звикли до того, що лікарня і лікарі – синоніми проблем зі здоров’ям. З цієї причини багатьом жінкам здається недоцільним відвідувати гінеколога, якщо вони не відчувають дискомфорту і не мають скарг. Про те, чому варто змінити погляд на це питання, ми зараз і поговоримо.

Чи завжди проблеми говорять про себе?

Часто жінки думають, що якщо нічого не болить – то все в порядку. Але правда така, що дуже багато бактеріальних інфекцій і навіть ранні стадії онкології можуть протікати практично або повністю безсимптомно. Іншими словами, жінка може мати проблеми, але не знати про це, і не дізнатись до моменту, коли щось робити буде або занадто пізно, або важко і дорого.

У молодих жінок багато серйозних інфекцій, навіть такі як хламідіоз, можуть проходити абсолютно безсимптомно. І в цьому криється відразу дві небезпеки. По-перше, рано чи пізно інфекція все-таки позначиться на здоров’ї. По-друге, жінка є носієм інфекції і може заражати нею своїх статевих партнерів.

гінекологія

Виявлення та своєчасний початок лікування дозволить придушити інфекцію швидко і без наслідків, але, якщо з цим затягнути, лікування може бути тривалим і неприємним.

З онкологією ситуація ще серйозніша. Рак яєчників і пухлини в матці найчастіше можна вилікувати на початкових стадіях, але, якщо втратити момент, можна вже не встигнути. А статистика, на жаль, не тішить щодо кількості онкологічних захворювань репродуктивних органів.

Отже, очевидно, що біль далеко не завжди з’являється як сигнал про проблему і нерідко регулярні обстеження у гінеколога – єдина можливість дізнатися, що зі здоров’ям щось не так.

Що можна дізнатися на прийомі у гінеколога?

Виділивши час всього для одного візиту до гінеколога в рік, можна отримати чимало інформації про своє здоров’я. Так, лікар проведе огляд на кріслі і помітить, якщо є якісь патології. Крім того, він призначить ряд обов’язкових аналізів, серед яких мазок мікрофлори піхви, який буде досліджений на інфекційні захворювання. Після отримання результатів ви зможете точно знати, чи немає у вас венеричних захворювань. Крім того, ви зможете здати кров на ВІЛ, гепатити та сифіліс, а також пройти УЗД, щоб виключити ймовірність пухлин.

гінекологія

Як бачите, відвідування гінеколога зможе багато розповісти про ваше здоров’я. А знання того, що все в порядку, додасть впевненості та позбавить від страхів. Крім того, з досвідченим, кваліфікованим фахівцем ви зможете порадитися і отримати професійну консультацію.

Приходьте в наш медичний центр Quercus – тут на вас чекають не тільки досвідчені, але і дуже доброзичливі лікарі, які зможуть подарувати вам відчуття комфорту і безпеки.